Logo
Turkey  Turkey
Laem Tong <div style= Phi Phi Hotels booking

Phi Phi Otelleri

Phi Phi bir dünyanın en güzel doğal adaları biridir.  Phi Phi ve Nopparat Thara Beach Ulusal Deniz Parkı bir parçası Aonang, Krabi Il. Bunlar 50 km güney doğusunda yalan Phuket mercan ve muhteşem deniz hayatın bir zenginliği ile var. Limestone kayalıklarla birbirine Dağlar, mağaralar ve uzun beyaz kumlu plajları bulunmaktadır. size seyahat Mayıs Phi Phi Islands ama her zaman en iyi zamanlama ise Kasım - Nisan. Bu çok güzel plajları vardır Phi Phi Island e.g. Tonsai Bay Beach, Loh Dalam Bay Beach, Laem Tong and Long Beach (Yao).

Tonsai Bay - Phi Phi Don Ao Ton Sai Burada en turistik faaliyet merkezli olması. Bu alan restoranlar, barlar, bankalar, dalış dükkan ve köyleri içerir. Tüm ziyaretçilerin adanın girdiği için ana mendirek olduğunu.

Loh Dalam Bay – Phi Phi Don Tonsai Bay diğer tarafta karşısındadır. bir yürüyüş için iz olduğunu Phi Phi View Point.  Bölgede çok sayıda restoran, bar ve tatil köyleri ve misafirhanesi bulunmaktadır.

Yao Beach - Phi Phi Don Yao Beach, Sadece güney Ton Sai of ziyaretçiler bazı doğal görüş ve snorkeling ve tüplü dalış için mercan kayalık sunuyor.

Laem Tong - Phi Phi Don Laem Thong Adanın en kuzeyinde yer alır.

English Israel African Australia Ukraine Bulgaria Serbia Croatia Greece Singapore HongKong Taiwan Malaysia Arab Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey VietNam China Korea Japan Switzerland Thai
© 2012 Copyrighted by Thai Tour Info Co., Ltd. Tel +662 1641001-2 email sales@choowap.com