Logo
Poland  Poland
Laem Tong <div style= Phi Phi Hotels booking

Phi Phi Hotele

Phi Phi jest jednym z najbardziej naturalnie pięknych wysp na świecie.  Phi Phi jest częścią Nopparat Thara Beach National Marine Park Aonang, Krabi Powiat. One leżą 50 km na południowy-wschód od Phuket z obfitości koralowce i niesamowite morskiego życia. Istnieją Wapień Góry ze skały, jaskinie i długie białe piaszczyste plaże. Można podróżować do Phi Phi Islands w każdej chwili, ale jest najlepszy czas listopad - kwiecień. Istnieje wiele ładne plaże na Phi Phi Island e.g. Tonsai Bay Beach, Loh Dalam Bay Beach, Laem Tong and Long Beach (Yao).

Tonsai Bay - Phi Phi Don Ao Ton Sai gdzie większość z działalności turystycznej jest wyśrodkowany. Obszar zawiera restauracje, bary, banki, sklepy i ośrodków nurkowania. Jest to główne molo dla wszystkich użytkowników wchodzących do wyspy.

Loh Dalam Bay – Phi Phi Don jest po drugiej stronie przeciwnej do Tonsai Bay. Jest trekking do śledzenia Phi Phi View Point.  Istnieje wiele restauracji, barów i schronisk i pensjonatów.

Yao Beach - Phi Phi Don Yao Beach,tylko na południe od Ton Sai, oferuje gościom kilka malowniczych widoków i raf koralowych na snorkeling i nurkowanie.

Laem Tong - Phi Phi Don Laem Thong znajduje się na bardzo północy wyspy.

English Israel African Australia Ukraine Bulgaria Serbia Croatia Greece Singapore HongKong Taiwan Malaysia Arab Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey VietNam China Korea Japan Switzerland Thai
© 2012 Copyrighted by Thai Tour Info Co., Ltd. Tel +662 1641001-2 email sales@choowap.com