Logo
Czech  Czech
Laem Tong <div style= Phi Phi Hotels booking

Phi Phi Hotely

Phi Phi je jednou z nejvíce přirozeně krásné ostrovy na světě.  Phi Phi je součástí Nopparat THARA Beach National Marine Park Aonang, Krabi Provincie. Leží 50 km jiho-východně Phuket s výskytem korálů a mořských úžasný život. Existují Vápencové hory s útesy, jeskyně a dlouhé bílé písečné pláže. Můžete cestovat do Phi Phi Islands kdykoliv, ale nejlepší je načasování listopad-dubnem. Existuje mnoho hezkých pláží na Phi Phi Island e.g. Tonsai Bay Beach, Loh Dalam Bay Beach, Laem Tong and Long Beach (Yao).

Tonsai Bay - Phi Phi Don Ao Ton Sai kde je většina z cestovního ruchu je na střed. Tato oblast obsahuje restaurací, barů, bank, obchodů a potápěčských středisek. Je hlavním molem pro všechny návštěvníky přicházející na ostrově.

Loh Dalam Bay – Phi Phi Don je na druhé straně opačné Tonsai Bay. Je trekking na stopové Phi Phi View Point.  Je zde mnoho restaurací, barů a středisek a penzionů.

Yao Beach - Phi Phi Don Yao Beach, jižně od Ton Sai, nabízí návštěvníkům některé scénické zobrazení a korálové útesy na šnorchlování a potápění.

Laem Tong - Phi Phi Don Laem Thong se nachází na samém severu ostrova.

English Israel African Australia Ukraine Bulgaria Serbia Croatia Greece Singapore HongKong Taiwan Malaysia Arab Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey VietNam China Korea Japan Switzerland Thai
© 2012 Copyrighted by Thai Tour Info Co., Ltd. Tel +662 1641001-2 email sales@choowap.com